Agnieszka Malina Malinowska

dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Z tańcem związana ponad 20 lat, stale rozwija umiejętności na warsztatach z pasjonatami tańca z całego świata, realizując projekty taneczne, przedstawiając magię tańca w niesamowitych spektaklach oraz biorąc udział w zawodach tanecznych. Pasjonatka styli tanecznych dancehall oraz street dance. Założycielka i trenerka zespołu tanecznego Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks”, który cieszy się spektakularnymi osiągnięciami m.in. Wicemistrzostwa Polski w kategorii hip hop oraz dancehall 2019. Organizatorka cyklicznych warsztatów tanecznych Secret Moves, których uczestnicy poszerzają wiedzę na temat kultury hip hop i dancehall oraz umiejętności z najlepszymi Instruktorami w Polsce.

Prawdziwa bomba energetyczna zarażająca  skill’em i uśmiechem, lubiąca wyzwania. Na sali wyznaje zasadę „nie ma rzeczy niemożliwych w tańcu”. A swoich podopiecznych uczy najważniejszych tanecznych zasad:
Unity (jedność)
Respect (szacunek)
One Love (miłość)

to

zaczynamy!

OPEN CLASS

odcinki

opis

premiera: 27.08.2020 godz. 12:00


Rozgrzewka i wzmacnianie.
Odcinek poświęcony na odpowiednie przygotowanie ciała do wysiłku fizycznego, dedykowany dla wszystkich. Rozgrzewkę należy wykonać przed każdym kolejnym odcinkiem. Asystują Justyna oraz Matylda z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 04.09.2020 godz. 19:00


Kultura Hip-Hop. Wprowadzenie do stylu tanecznego hip-hop. Poszerzenie świadomości ciała w nauce bounce oraz poszerzenie zakresu ruchu w nauce groove. Odcinek dedykowany dla każdego. Asystują Wiktoria oraz Maks z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 04.09.2020 godz. 20:00

Hip-hop’owe Abecadło. W tym odcinku poznasz kroki „old school” od A do Z część pierwsza. Asystują Justyna oraz Gosia z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 09.09.2020 godz. 19:00

Hip-Hop’owe Abecadło. W tym odcinku kontynuujemy naukę kroków „old school” od A do Z część druga. Asystują Matylda oraz Emilia z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 14.09.2020 godz. 19:00

Kultura hip hop. Choreografia z wykorzystaniem elementów z poprzednich zajęć. Układ poszerzający świadomość tancerza, gdzie ruch wykonywany na różnych poziomach dodatkowo wykorzystuje możliwości mobilne ciała. Asystują Klaudia oraz Lena z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 17.09.2020 godz. 19:00

część 1/2
Kultura Dancehall. Wprowadzenie do stylu tanecznego dancehall. Część pierwsza nauki kroków oldschool i middle school w tematycznej choreografii. Zajęcia dedykowane dla młodzieży. Asystują Maja oraz Magdalena z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 22.09.2020 godz. 19:00

część 2/2
Kultura Dancehall. Wprowadzenie do stylu tanecznego dancehall. Część druga nauki kroków oldschool i middle school w tematycznej choreografii. Zajęcia dedykowane dla młodzieży. Asystują Maja oraz Magdalena z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 25.09.2020 godz. 19:00

Kultura Dancehall. W tym odcinku poznasz kolejną odsłonę dancehall w męskim wydaniu – styl taneczny badman. Charakteryzuje sie dynamicznymi i mocnymi krokami, w których dłonie przedstawiają najcześciej broń palną. Zajęcia dedykowane dla świadomych tancerzy powyżej 13 roku życia. Asystują Gosia oraz Klaudia z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 29.09.2020 godz. 18:00

Kultura Dancehall. Kobiecość w tańcu. Zajęcia dedykowane dla dziewczyn i kobiet powyżej 16 roku życia. Nauczysz się topowych kobiecych ruchów z Jamajki oraz podstaw techniki wykorzystania miednicy. Nabierzesz pewności siebie i poczujesz sie zmysłowo. Asystują Maja oraz Julia z zespołu Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

premiera: 30.09.2020 godz. 19:00

Kultura Dancehall. „Gładkie tańce”, czyli Smooth Dancehall podkreślający precyzję, ruch i melodyjność tancerza. W krótkiej rutynie nauczysz sie wykorzystywać przepływ ruchu w ciele oraz energię -świadomie w sposób naturalny. Asystują Julia oraz Emilia z zespołu tanecznego Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury.

 

znajdziesz

mnie

Skip to content